Триває бронювання весільних дат на 2021 рік!

Відгуки

Маряна & Роман

Щераз дякуємо за чудову роботу . Вашої команди!!! Усі фото надзвичайно живі . 

А відео ну дуже гарно все змонтовано ! Сьогодні , навіть не зважаючи на досвід та дорогу апаратуру ,  є дуже мало таких чудових команд , що всіють зловити момент ... а от в вас це вміння є ! І робите ви це дуже легко та приємно з вами працювати ! Без сумніву будемо рекомендувати вас усім своїм знайомим та й самі будемо користуватись надалі вашими послугами !!! Бажаємо успіху у вашій роботі , нових професійних звершень та побільше хороших клієнтів ! Дякуємо вам , що змогли повернути нас щераз в цей день ???

Настільки це красиво , ми щасливі що щасливі що ви розділили наше свято з нами ) ?????

Дмитро & Дарина

Привіт, хочемо подякувати всій команді за неймовірні відео та фото? Всі моменти та емоції передані настільки круто, що в нас немає слів) Не можемо перестати переглядати відео, воно ІДЕАЛЬНЕ☺️ і не знаю де ви знаходите такі пісні, але наша стала тепер моєю улюбленою, слухаю на повторі)

Ну і ми, звісно ж, у захваті від фото, я не думала, що вони можуть бути настільки живими та природніми, вони повністю перенесли нас в наш день❤️ не уявляю як я маю вибрати найкращі)

Тому, щиро дякуємо вам за ваші старання та роботу, будемо рекомендувати вам усім друзям та знайомим?

 Олександр & Світлана

Дуже дякуємо за фото☺️ фотки та відео просто бомба?? співпраця була легкою та позитивною? хлопці майстри свого діла, від самого початку було видно, що працюють професіонали, а ми у свою чергу відчували себе зірками? якщо бажаєте фотосесію на високому рівні, то вам звертатись до цих чудових хлопців!!!???

Марян & Лілія

Привітик, я така щаслива ви не представляєте як, я дуже рада що вибрала вас, ви профі? Все класно, весело, спокійно. Дуже легко з вами працювати. Особливо хочу подякувати тобі Віталій, ти просто космос? веселий, відповідальний, ну просто няня?

Просто наречені☺️

Хочемо подякувати вашій команді за чудові фото та нереально круте відео? ми дуже раді, що обрали саме вас, на такий важливий для нас день. Ви професіонали свого діла, переглянули відео вже пару раз) ми у захваті❤️ ви найкращі!

Marta & Jeremy

Привіт))Подивились фото і відео з весілля ,  хочу вам подякувати ❤️

Все дуже круто , нам дуже все сподобалося ? ще на самому весіллі всім гостям сподобалися фото з миттєвого роздрукувати , всі таке зацінила ! 

Фото і відео космічні , все так гарно оформлено! 

Дуже вам дякуємо ???

Маряна & Назар

?Я пам’ятаю як ми готувались до весілля і дуже ретельно вибирали зал , музикантів та декорації , але коли побачила в інстаграмі фото @kadr_production я зрозуміла , що це наш ідеальний фотограф ?. Зразу написала йому і вмовила коханого щоб чим пошвидше забронювали дату , бо дуже боялась що більше не знайду таких ніжних і в цей час живих фото . 

Кажуть , що вся увага на весіллі має бути нареченим , але ви не обійшли жодного гостя , кожен хто хотів фото його отримав ?. Я ні одної хвилини не сумнівалась , що команда @kadr_production професіонали своєї справи ?. Ви робите шикарні роботи і приносите людям радість . Були дуже раді з вами познайомитись ❤️

Катя & 

Доброго дня . Ми раді що вибрали саме вас !!! Прекрасний колектив , професіонали своєї справи !!! Відчували себе зірками . Дякуємо , що розділили з нами найщасливіший день ❤️?Ви супер !!! 

Марян & Лілія

Фотографіями дуже задоволені , словами неможливо передати , це потрібно бачити ?

Всім дуже сподобалося ... ваші фотографії варті уваги . Незважаючи на нерви та переживання , ви нас фотографували з радістю , і ваш настрій передався не тільки гам , а і людям які оточували нас ... 

Я дуже рада , що з 1000 фотографів я вибрала іменно вас @kadr_production ...

Я рада , що іменно ви змогли зробити для нас це свято ще яскравішим , і залишити нам на згадку чудові фото ... 

Ви чудова команда , бажаємо вам надалі бути такими веселими , щирими , життєрадісними , побільше хороших пар та надзвичайно багатих клієнтів ... успіхів вам .... 

P.s .... Всім Хто в пошуках відео-фотографа рекомендую . 

 & 24.02.19

Ми щиро вдячні за наші неймовірні весільні фотографії та відео @kadr_production , усі фото надзвичайно яскраві та живі . Роботи вражаючі , і одразу видно , зроблені з натхненням !!! Нам було дуже легко знайти спільну мову та приємно з вами працювати . Без сумніву будемо рекомендувати вас усім своїм знайомим та й надалі будемо користуватись вашими послугами ❤️

Бажаємо успіху у роботі , нових професійних звершень та побільше хороших , добрих і світлих клієнтів , бо ви є майстрами своєї справи і на це заслуговуєте ! Дякуємо за гарне знайомство , прекрасні та казкові фото , переглядаючи їх хочеться неодноразово повернутися в цей незабутній та важливий для нас день ??

24.02.2019 #dmytrashwedding 

Катя & 

Отримали ось таку посилочку від @kadrproduction з нашими фото та відео ,  можу з впевненістю сказати - щасливі що запросили саме вас ! Ця коробочка просто ВАУ , фото та відео - бездоганна робота , це не просто знімки  .... це наші емоції , наші почуття і навіть наші думки . Стильна , ніжно , чуттєво . Ми дуже дякуємо за талант , професіоналізм , за смак ... було надзвичайно приємно познайомитись і ше більше приємно працювати 

Марян & Лілія

Хочемо подякувати вашій команді за чудові фото та нереально круте відео? ми дуже раді, що обрали саме вас, на такий важливий для нас день. Ви професіонали свого діла, переглянули відео вже пару раз) ми у захваті❤️ ви найкращі!